Svatební prstýnkyU svatebních prstýnků je dobré si projít několik zlatnictví a zjistit, jaké druhy prstýnků se na trhu vyskytují a jaké je cenové rozmezí. Také si musíte vybrat, zda vaše prstýnky budou v bílém, žlutém či starorůžovém zlatě. Já jsem dost dlouho váhala mezi žlutým a starorůžovým zlatem, ale nakonec jsem zvolila klasiku, protože mám pocit že žluté zlato zkrátka nikdy nevyjde z módy.
Byli jsme se podívat v Klenotech Aurum a tam nás překvapil dost zvláštní přístup prodavačky, která nám po chvilce vybírání poradila abychom se šli podívat spíše ke konkurenci "Ráj snubních prstenů". Tak jsme si tedy vzali její radu k srdci a opravdu jsme se tam jeli podívat. Původně jsme si mysleli že to bude nějaké velké zlatnictví, ale byl to menší obchod s dvěmi staršími majiteli. Ti nám všechny prstýnky ochotně ukázali a nakonec jsme si s Lukášem vybrali. Já broušený zlatý prsten se třemi brilianty a Lukáš klasický žlutý jednoduchý prsten. Paradoxně byl Lukášův prstýnek o něco dražší než ten můj, to víte, na ten jeho velký prst je potřeba o něco více materiálu. Dovnitř prstýnků jsme si nechali vyrýt datum svatby 7.7.2017. Celkem jsme za oba prstýnky platili cca 19 tisíc Kč, což byla jedna z nejnižších cen, kterou jsme na trhu našli. Většinou se totiž nabídka snubních prstýnků pohybovala okolo 25 tisíc Kč. 
Komentáře

  1. My jsme měli s manželem při výběru snubních prstenů velký boj. Už to vypadalo, že se snad ani nedohodneme. Já jsem chtěla prsteny ze žlutého zlata a to manžel razantně odmítal. Byla jsem z toho zoufala, ale nakonec jsme našli snubní prsteny , které jsou z bílého i žlutého zlata, takže to byl kompromis, na který jsme oba přistoupili.

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky