Svatební dekorace


Za svatební dekoraci se dá utratit neskutečně mnoho peněz, pokud si člověk nedá pozor. Já osobně jsem o svatební dekoraci ze začátku vůbec nepřemýšlela, věděla jsem že musím sehnat něco světle růžového, ale odkládala jsem to úplně nakonec. Jediné co jsem nakoupila s předstihem byly jmenovky na stůl a pár dalších drobností ze zahraničního eshopu Aliexpress. Chvíli jsme s družičkou přemýšlely, že bychom vyrobily krepové koule a pověsily je na zahradní pergolu, ale nakonec jsem našla online obchod Svatební doplňky s kamennou prodejnou, kde jsem nakoupila téměř vše co jsem potřebovala. 

Hlavní byly dekorace ve tvaru koule Honeycomb ve světle růžové a bílé barvě. K tomu jsem sehnala ve stejné barvě nafukovací balónky, okvětní lístky na stoly, kamínky, vystřelovací konfety, dlouhé prskavky (úžastně efektní při 1. tanci novomanželů), organzy, stužky a další drobnosti. V Nanu Nana jsem sehnala roztomilé skleničky s bílou krajkou, na které jsem udělala  růžové mašličky ze stužky a vložila do nich malé svíčky. 
Vzhledem k tomu že jsme restauraci nemohli vyzdobit den předem ale až ten daný den, požádala jsem o vyzdobení zahrady mojí družičku. Veškerou dekoraci jsme do restaurace přivezli den předem a pak už to vše bylo na družičce. Výsledek byl úžasný a dotvořil romantickou atmosféru naší svatby.
V rámci dekorací jsem nakoupila také bublifuky, které na nás svatebčané foukali při různých příležitostech. Celkem jsme za dekoraci zaplatili cca 2000 Kč.

Komentáře

Oblíbené příspěvky